Strona główna O nas Usługi geodezyjne Nasze realizacje Sprzedaż nieruchomości Kontakt
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG
GEODEZYJNO-KARTOGRAFICZNYCH
Usługi geodezyjne


Od początku istnienia firma specjalizuje się w pracach związanych z regulacjami stanów prawnych nieruchomości. Głównym profilem prac prowadzonych przez naszą pracownię stały się: podzialy nieruchomosci, sporzadzanie dokumentacji do celów prawnych, oraz do dokonywania wpisów w księgach wieczystych. Ponadto wykonujemy:

Obszar na którym pracujemy związany jest głównie z terenem Górnego Śląska. Dotychczas wykonywaliśmy prace na terenie miast: Zabrze, Gliwice, Bytom, Tarnowskie Góry, Chorzów, Ruda Śląska oraz gmin Zbrosławice, Tworóg, Ożarowice, Knurów, Gierałtowice.

W przyszłości mamy nadzieję poszerzać zarówno obszar działania jak i krąg klientów. Zapraszamy do współpracy inwestorów z terenu Górnego Śląska oraz innych regionów kraju zamierzających prowadzić inwestycje na naszym terenie i szukających rzetelnej pracowni geodezyjnej. Gwarantujemy wykonywanie prac na najwyższym poziomie przez rzetelnych fachowców, profesjonalny sprzęt, terminowość wykonania prac oraz gwarancję na wykonywane usługi.

 

Strona główna O nas Usługi geodezyjne Nasze realizacje Sprzedaż nieruchomości Kontakt
© 2021 PUGK PRYZMAT