Strona główna O nas Usługi geodezyjne Nasze realizacje Sprzedaż nieruchomości Kontakt
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG
GEODEZYJNO-KARTOGRAFICZNYCH
O nas

Firma nasza powstała w sierpniu 1995 roku. Poczatkowo była to dwuosobowa tzw. "firma rodzinna".

Z każdym miesiącem działalności prace przybierały na rozmachu a zakres wykonywanych prac i obszar obsługi terenowej zwiekszały się. Po roku samodzielnej pracy postanowiliśmy zatrudnić pierwszych pracowników.
Początkowo stan zatrudnienia zamykał się w niewielkiej liczbie dwóch osób co wraz z włascicielami stanowiło jednak liczbę już czterech pracowników.
Z każdym miesiącem prace przybierały na rozmiarach, firma stała się liczącym partnerem dla wielu zabrzańskich firm jak też i zdrowym konkurentem wśród zabrzańskich i okolicznych firm geodezyjnych. Umacniająca się pozycja firmy zaowocowała sfinalizowaniem kilkunastu liczących się dla naszej firmy kontraktów. Dzięki nim mogliśmy zainwestować w rozwój firmy, zakupić wyposażenie oraz niezbędny do prac polowych sprzęt pomiarowy jak i transportowy.

Wyposażenie firmy stanowią nowoczesne narzędzia pomiarowe i obliczeniowe na wysokim poziomie technicznym a poziom świadczonych usług powoduje, że mamy wielu stałych zleceniodawców oraz pozwala bez żadnych kompleksów przystępować do wielu przetargów i odnosić w nich niejednokrotnie sukcesy.

Strona główna O nas Usługi geodezyjne Nasze realizacje Sprzedaż nieruchomości Kontakt
© 2021 PUGK PRYZMAT